Wytrzymała linia bagażników Surly z rur ze stali chromowej jest od lat używana podczas wypraw na całym świecie. Ta wersja została zaprojektowana do użytku z górnymi rurkami tylnego trójkąta. Surly oferuje go w dwóch wersjach: Standardowej i szerokiej. Oba mają ten sam osprzęt montażowy ze stali nierdzewnej (wygodnie przechowywany w torbie Surly Tool Bag wielokrotnego użytku), ale mają różną szerokość, aby współpracować z różnymi rozmiarami opon. Oba mają regulowaną wysokość i pasują do szerokiej gamy rozmiarów kół, jednocześnie pozwalając utrzymać środek ciężkości tak nisko, jak to możliwe, aby zapewnić stabilną jazdę. Pasują do opon o rozmiarze 26-29 cali.
| Nazwa produktu: | Surly Wide Disc Rear Rack - black |
| Producent: | Surly Parts |
| Kod pozycji: | SUR417853 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Stal |
| rozmiar koła: | 26" (559mm), 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm), 29" (622mm) |
| uchwyt bagażnika: | Rama - tylna |
| cechy bagażnika: | bez zacisku sprężynowego, 4-punktowy montaż, kompatybilny z hamulcami tarczowymi |
| maks. ładowność: | 30kg |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1699g |
| kod produktu producenta: | RK0148 |
| GTIN: | 708752229167 |
| Strona producenta: | http://www.surlybikes.com/ |