RockShox przenosi serię Reverb na nowy poziom, ostatnio z elektronicznie sterowanym Reverb AXS, a teraz z hydraulicznie sterowanym Reverb Stealth. Zmienione części wewnętrzne zapewniają płynne uruchamianie i zwiększoną niezawodność, która jest dodatkowo ulepszona dzięki technologii Vent Valve. Zmniejszone długości całkowite i więcej opcji skoku pozwalają rowerzystom wybrać słupek, który pasuje do ich rozmiaru ciała.
Pilot Reverb 1X łączy w sobie doskonałą ergonomię konstrukcji przerzutki SRAM z niskimi siłami dźwigni przerzutek hydraulicznych. Doskonała ergonomia i łatwość obsługi zapewniają, że każdy, od początkujących po profesjonalistów, będzie korzystał ze sztycy szybciej, łatwiej i częściej. Prędkość odbicia można wygodnie regulować z kierownicy.
Nie powinieneś cieszyć się tą technologią w pierwszej kolejności, dlatego RockShox zbudował swoją najbardziej wytrzymałą sztycę do tej pory. Ale czasami może się zdarzyć to, co nieuniknione: Z czasem do oleju dostaje się powietrze, sztyca staje się gąbczasta i trzeba ją odpowietrzyć. Dzięki Vent Valve możesz teraz wykonać tę drobną usługę samodzielnie w zaledwie kilku krokach, bez konieczności wcześniejszego demontażu sztycy. Naciskasz zawór, ściskasz słupek do góry nogami i wkładasz go z powrotem. Powoduje to wtłoczenie powietrza do komory powietrznej i tylko olej pozostaje tam, gdzie powinien - sztyca jest jak nowa.
Materiał: kute w 3D aluminium 7050
Dodatkowa waga: Ø 30,9 mm - 340 mm - 100 mm skoku)
Zakres dostawy: Sztyca podsiodłowa z 1X pilotem / Dyskretny zacisk montażowy / 2000 mm połączenie kablowe / zestaw kluczy / narzędzie Torx
| Nazwa produktu: | RockShox Reverb Stealth 1X Remote C1 Dropper Seatpost - black |
| Producent: | RockShox |
| Kod pozycji: | ROX428780 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 30.9mm |
| długość: | 301mm |
| rodzaj zacisku sztycy do prętów: | okrągłe szyny, owalne szyny |
| typ sztycy siodełka: | Sztyca bez offsetu, Sztyca teleskopowa |
| przesunięcie siodełka do tyłu: | 0mm |
| wersja sztycy regulowanej (dropper): | Prowadzenie wewnętrzne, Skok 100 - 125 mm, Skok 126 - 150 mm, Skok > 150 mm, Działanie hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2022 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 912g |
| kod produktu producenta: | 00.6818.042.xxx |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| Wersja z obciążeniem: | 31.6 mm - 467 mm - 175 mm |
| GTIN: | 710845831324, 710845831348, 710845831355, 710845831362, 710845831225, 710845831232, 710845831249, 710845831256, 710845831300, 710845831263, 710845831270, 710845831287, 710845831294, 710845831317, 710845831331 |
| Strona producenta: | http://www.sram.com/de/rockshox |