Pedał Exustar E-PM215TI posiada wytrzymały, kuty korpus aluminiowy, wydrążoną oś tytanową oraz smukły system podwójnych łożysk. Łożyskowanie zapewniają uszczelnione, japońskie łożyska kulkowe przemysłowe oraz łożyska ślizgowe.
Zapięcie wykonane jest z tłoczonej z obu stron stali, a tensometr umożliwia łatwą i precyzyjną regulację napięcia zapięcia. W zestawie znajdują się bloki do pedałów.
Zakres dostawy: 1 para pedałów, bloki do pedałów E-C01F
| Nazwa produktu: | Exustar E-PM215+TI Pedały zatrzaskowe |
| Producent: | Exustar |
| Kod pozycji: | EXU429751 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Wersja pedału: | Pedały zatrzaskowe |
| wymiar platformy pedału: | 81 x 55mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 218g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Tytan |
| Materiał korpusu pedału: | Aluminium |
| limit wagi: | 85kg |
| GTIN: | 4713268568781 |
| Strona producenta: | http://exustar.com |