Całkowicie nowe, bezhaczykowe obręcze z włókna węglowego z indywidualnie skalibrowanymi szprychami wykorzystują sprawdzoną w wyścigach technologię Dynamic Balanced Lacing (DBL) i zapewniają wyjątkową wytrzymałość oraz aerodynamikę przy bardzo niskiej wadze. W połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi piastami, które znacznie zmniejszają tarcie, eliminując straty mocy, CADEX 65 zapewnia maksymalne korzyści aerodynamiczne oraz pewną stabilność przy zmianach biegów. Odporna na wysokie temperatury powierzchnia hamulca oraz opatentowane klocki hamulcowe CADEX 65 zapewniają responsywną i precyzyjną kontrolę.
Kompatybilność z kołami Cadex: https://www.cadex-kolarstwo.com/gb/cadexapproved
| Nazwa produktu: | CADEX 65-calowe koło przednie systemu bezdętkowego tubeless – Hookless - 9x100mm QR |
| Producent: | CADEX |
| Kod pozycji: | CDX447168 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| piasty: | CADEX Low Friction Hub |
| szprychy: | Aero Carbon Spoke |
| obręcze: | CADEX 65 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | Szybkozamykacz |
| Wersja koła: | Przednie koło, Przednie koło < 600 g |
| układ hamulcowy: | Obręcz (karbon) |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 22.4-622 |
| szerokość obręczy: | 26mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 22.4mm |
| wysokość profilu obręczy: | 65mm |
| nyple: | aluminium |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 630g |
| Liczba otworów na szprychy: | 16 |
| GTIN: | 4713250841304 |
| Strona producenta: | https://www.cadex-cycling.com/global |