Dzięki FrontLoaderowi swobodę można dosłownie przymocować do kierownicy i to ona wyznacza trasę. Idealnie nadaje się do lekkich i nieporęcznych przedmiotów, takich jak śpiwór, namiot i ubrania na zmianę. Dzięki uchwytom Quick Release montaż i demontaż są dziecinnie proste, a dodatkowy sprzęt można przymocować za pomocą pasków, aby zapewnić wygodny dostęp. Worek wodoodporny i wytrzymały skutecznie chroni treść przed wodą i brudem. Za pomocą zawoju można go dodatkowo skompresować.
| Nazwa produktu: | Topeak FrontLoader - Handlebar Bag - 12L - green |
| Producent: | Topeak |
| Kod pozycji: | TOP465743 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 500/150/150mm |
| maks. ładowność: | 5kg |
| Objętość: | 12l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| Dostęp do głównej przegrody: | Bok |
| liczba kieszeni: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 386g |
| Torba - Styl: | Organizer na torbę / worek wodoodporny, Torba na kierownicę, z Harness |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Bikepacking, Wodoodporność |
| mocowanie torby: | W zestawie uchwyt, Uniwersalny |
| Seria produktów: | Topeak - FrontLoader |
| GTIN: | 4710069687789 |
| Strona producenta: | http://www.topeak.de |