Kierownica Ergotec Riser Bar 70 imponuje nie tylko doskonałą jakością wykonania, ale także dużą szerokością wynoszącą 780 mm, co znacznie poprawia stabilność kierownicy w terenie. W razie potrzeby można ją bez problemu skrócić nawet o 100 mm.
Kierownica Riser Bar 70 waży około 415g, według specyfikacji producenta.
| Nazwa produktu: | Ergotec Riser Bar 70 31.8 MTB Handlebar - matt black |
| Producent: | Ergotec |
| Kod pozycji: | ERT473392 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica gięta ze wzniosem (Riser) |
| Właściwości kierownicy: | Uniesienie |
| szerokość chwytu: | 780 mm |
| pomiar szerokości chwytu: | Zewnątrz-zewnątrz |
| uniesienie: | 70mm |
| uniesienie: | 12° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 415g |
| GTIN: | 4016538101191 |
| Strona producenta: | https://www.ergotec.de/ |