Wygodna, wytrzymała aluminiowa kierownica o wzniosie 16 mm, kącie chwytu 30° i średnicy zacisku 31,8 mm. Lady Town ma 620 mm szerokości i waży około 350 g, zgodnie ze specyfikacją producenta.
Poziom bezpieczeństwa 4
| Nazwa produktu: | Ergotec Lady Town 31.8 Handlebar - SL 4 |
| Producent: | Ergotec |
| Kod pozycji: | ERT473492 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Miejski |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 31,7 / 31,8mm |
| Układ kierownicy: | Kierownica Mustache |
| Właściwości kierownicy: | Zagięcie Backsweep |
| szerokość chwytu: | 620 mm |
| pomiar szerokości chwytu: | Zewnątrz-zewnątrz |
| Zagięcie Backsweep: | 30° |
| uniesienie: | 16mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 350g |
| GTIN: | 4016538081134 |
| Strona producenta: | https://www.ergotec.de/ |