Oakley rozszerzył pole widzenia w górnym obszarze peryferyjnym, aby zoptymalizować je pod kątem kolarstwa. Dzięki technologii Switchlock™ do łatwej wymiany soczewek i zausznikom, które dostosowują się do trzech różnych długości w celu zapewnienia kompatybilności z kaskiem, gogle Oakley Jawbreaker stały się szczytem sportowego designu.
| Nazwa produktu: | Oakley Jawbreaker Glasses - Grey Ink/Prizm Road Jade - OO9290-4631 |
| Producent: | Oakley Eyewear |
| Kod pozycji: | OKE474480 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, wymienne soczewki, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Prizm™ |
| przepuszczalność światła: | 15% |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Szary, Przezroczysty |
| waga: | 160g |
| Seria produktów: | Oakley - Jawbreaker |
| Szerokość okularów: | 136mm |
| Długość zausznika: | 121mm |
| Wysokość soczewek: | 54mm |
| GTIN: | 888392435019 |
| Strona producenta: | http://de.oakley.com/ |