Leatherman Signal jest stworzony z myślą o każdej przygodzie. Zawiera pręt ferrocerowy (do rozpalania ognia), gwizdek ratunkowy, powierzchnię do uderzeń oraz ostre ostrze wielofunkcyjne.
Dzięki długości zaledwie 4,5 cala i wadze zaledwie 7,5 uncji Signal z łatwością zmieści się w plecaku lub torbie. Wyposaż się i ruszaj dalej z Leatherman Signal. Kabura dostępna osobno.
| Nazwa produktu: | Leatherman Signal Narzędzie Wielofunkcyjne - Coyote & Black |
| Producent: | Leatherman |
| Kod pozycji: | LTH485343 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 114/38/16mm |
| Narzędzia kempingowe / outdoorowe: | Multitool |
| długość ostrza: | 69mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny, Brązowy |
| waga: | 213g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 37447837265 |