Najlepszy towarzysz podczas uprawiania wielu sportów. Modne, ultralekkie okulary typu full-rim z wygodnym, bezpiecznym dopasowaniem dzięki gumowej powłoce na nosie i końcówkach zauszników. Ergonomiczna konstrukcja łączy w sobie funkcjonalność i wygodę.
| Nazwa produktu: | Swiss Eye Freestyle Glasses - Black Matt/Black - Brown Polarized FM | 14417 |
| Producent: | Swiss Eye |
| Kod pozycji: | SWE489023 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Sporty wodne |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pełna oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, polaryzacyjne, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | polycarbonate |
| przepuszczalność światła: | 8-18% |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 32g |
| kod produktu producenta: | 14417 |
| Szerokość okularów: | 134mm |
| Długość zausznika: | 129mm |
| Szerokość mostka: | 16mm |
| Wysokość soczewek: | 43mm |
| GTIN: | 4046375144174 |
| Strona producenta: | http://www.swisseye.com |