Bardzo agresywny profil XC w połączeniu z wszechstronnym
Profil: HS489
Dużo wszystkiego: prędkość, przyczepność i trwałość. Połączenie wszystkich trzech właściwości w jednej mieszance jest prawie niemożliwe. Ale dzięki ADDIX Speed Grip, Schwalbe odniosło sukces - na poziomie, który nigdy wcześniej nie wydawał się możliwy.
| Nazwa produktu: | Schwalbe Racing Ray Folding Tire - Evolution | AddixSpeedGrip | SuperGround | TLEasy | E-25 - 29x2.25" |
| Producent: | Schwalbe |
| Kod pozycji: | SWA489175 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Cross Country |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 1.8-3.7bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 57-622 |
| gęstość osnowy: | 67TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.25" |
| ochrona przed przebiciem: | SnakeSkin |
| mieszanka opon: | ADDIX Speed Grip |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 675g |
| kod produktu producenta: | 11601100.01 |
| Limit wagowy (na oponę): | 120kg |
| GTIN: | 4026495879590 |
| Strona producenta: | http://www.schwalbe.com |