Tested and approved by the pro riders of CCC Team, Giant's all-new integrated bar/stem combo brings total aerodymanic integration to new levels. Featuring T2 Beam construction, the Contact SLR Integrated drop bar provides maximum efficiency without compromising on compliance and speed.
| Nazwa produktu: | Giant Contact SLR Integrated Drop Bar - black |
| Producent: | Giant Equipment |
| Kod pozycji: | GIG495317 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| Układ kierownicy: | Bar-Stem-Unit |
| Właściwości kierownicy: | Spadek < 130 mm (kompakt), Zasięg < 80 mm, Klasyczna (okrągłe wykrzywienie), Ergonomiczna (wykrzywienie o zmiennym promieniu) |
| szerokość chwytu: | 400 mm, 420 mm, 440 mm |
| pomiar szerokości chwytu: | Centrum-środek |
| wygięcie: | 125mm |
| wysięg kierownicy: | 72mm |
| Flara / Odchył uchwytu (Outsweep): | 8° |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 367g |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/4“ |
| GTIN: | 4713250833118, 4713250833101, 4713250833095, 4713250833088, 4713250833064, 4713250833057, 4713250833040, 4713250834542, 4713250833019, 4713250833071, 4713250833033 |