Koszyk na rower Basil Cento w stylu rattanowym można łatwo zamocować na bagażniku roweru. Elementy montażowe niezbędne do trwałego zamocowania znajdują się w zakresie dostawy. Za pomocą dołączonego zestawu montażowego koszyk można zamontować również na bagażniku roweru elektrycznego – w zależności od położenia akumulatora i grubości ramy bagażnika.
Dzięki pięknej stylistyce przypominającej morską trawę wprowadzisz do swojego domu część romantycznej nostalgii. A w tym przypadku – na swój rower! Nie do odróżnienia od prawdziwego rattanu. Koszyk na rower wykonany jest z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Zapewnia to dodatkowo długą żywotność. Jest więc idealny do wieloletniej, beztroskiej jazdy. Koszyk na rower z tworzywa sztucznego imitującego rattan doskonale nadaje się na zakupy i do transportu wszelkiego rodzaju przedmiotów. Dzięki ścięciu u góry koszyk montuje się jak najbliżej siodełka – ale nie na nim! – abyś mógł jeździć na rowerze w pełnym komforcie.
| Nazwa produktu: | Basil Cento Rattan Look Bike Basket 35L - brown |
| Producent: | Basil |
| Kod pozycji: | BAL496923 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Kompozyt |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 470/340/220mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Miejski |
| maks. ładowność: | 5kg |
| Objętość: | 35l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Brązowy |
| waga: | 1000g |
| kod produktu producenta: | 20018 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Torba - Styl: | Kosz rowerowy |
| mocowanie torby: | W zestawie uchwyt, Montaż śrubowy |
| GTIN: | 8715019200182 |
| Strona producenta: | https://www.basil.com/de/ |