Precyzyjne prowadzenie w terenie, doskonała wydajność wspinaczki i zupełnie nowe spojrzenie na zawieszenie sprawiają, że Range C2 jest najszybszym rowerem w sektorze enduro i najlepszym towarzyszem w dużych górach.
Konstrukcja zawieszenia High Virtual Pivot roweru Range charakteryzuje się dopracowaną kinematyką i specjalnie dostrojonym amortyzatorem Fox DHX2 Factory Coil. Zawieszenie High Virtual Pivot skutecznie przenosi energię napędową i zapewnia stabilną platformę podczas pedałowania. Stabilność i zwinność przy dużych prędkościach są osiągane dzięki niskiemu umieszczeniu elementów zawieszenia w ramie, a zminimalizowana masa nieresorowana zapewnia czułe, równomierne zachowanie zawieszenia.
Minimalne odchylenie w odległości między miejscem kontaktu przedniej opony a środkiem ciężkości rowerzysty sprawia, że Range jest szybki i łatwiejszy do kontrolowania nawet na najbardziej wymagających trasach enduro i w dużym terenie górskim.
Ekskluzywny system Ride Aligned Design firmy Norco zapewnia idealne dopasowanie. Geometria i kinematyka zawieszenia w połączeniu z indywidualnym dopasowaniem i tuningiem zawieszenia zapewniają niezrównaną, spersonalizowaną wydajność od pierwszego dnia.
| Nazwa produktu: | Norco Range C2 - 29'' Rower górski z ramą z włókna węglowego – 2023 - brown / copper |
| Producent: | Norco Bicycles |
| Kod pozycji: | NOB497621 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro |
| piasty: | DT Swiss 350 |
| szprychy: | DT Swiss Competition |
| obręcze: | e*thirteen LG1 EN |
| łańcuch: | SRAM Eagle |
| kaseta: | SRAM Eagle XG 1275 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM GX Eagle |
| przerzutka tylna: | SRAM GX Eagle |
| suport rowerowy: | SRAM DUB PF92 |
| przełożenie zębatki: | 32 |
| korba: | SRAM GX Eagle |
| hamulce: | SRAM Code R |
| model sztycy siodełka: | TranzX YSP-105 | 34.9mm | 150mm (S) | 170mm (M) | 200mm (L/XL) |
| siodełko: | Ergon SM10 Enduro |
| kierownica: | Deity Ridgeline | 25mm Rise | 800mm |
| mostek: | CNC Aluminium | 40mm |
| widelec: | RockShox ZEB Ultimate RC2 |
| ster rowerowy: | FSA #57E |
| rama: | Carbon | Ride Aligned |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 10-52 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| uchwyty: | DMR DeathGrip Soft |
| amortyzator: | Fox DHX2 Factory Coil |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 170 mm |
| opony: | Maxxis Assegai 29x2.5" / Maxxis Dissector 29x2.4" |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Brązowy |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Seria produktów: | Norco Bicycles - Range |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 58817513572, 58817513466, 58817513589 |
| Strona producenta: | http://www.norco.com/ |