Lekki płaski pedał z korpusem z tworzywa sztucznego wzmocnionego nylonem i osią CrMo.
| Nazwa produktu: | CUBE ACID Pedals FLAT C2-CC - red |
| Producent: | CUBE Equipment |
| Kod pozycji: | CUE507964 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 115/100/19mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Wersja pedału: | Płaski pedał / pedał platformowy |
| wymiar platformy pedału: | 115 x 100mm |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 350g |
| kod produktu producenta: | 93267 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Stal |
| Materiał korpusu pedału: | Plastik |
| GTIN: | 4054571161253 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |