Popularny i niezwykle lekki śpiwór
Dzięki wgłębieniom zatrzymującym ciepło,
Specjalnie opracowane pianki z wgłębieniami zatrzymującymi ciepło mają bardziej miękką powierzchnię dla dodatkowego komfortu. Mają również gęstszy, bardziej wytrzymały spód. Sprawia to, że Z Lite SOL jest idealną matą o zamkniętych komórkach dla każdego, kto potrzebuje ultralekkiego, wyjątkowo kompaktowego i niezawodnego miejsca do spania.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Z Lite SOL Sleeping Pad - Regular - Blue / Silver |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR511636 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1830/510/20mm |
| zalecany wzrost ciała: | 168cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 510/130/140mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 2.0 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski, Srebrny |
| waga: | 410g |
| kod produktu producenta: | 13267 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata, Składany |
| GTIN: | 40818132678 |