Wraz z komponentami AGX firma Vision oferuje gamę produktów zaprojektowanych z myślą o rowerach szosowych, a także specjalnie o rowerach gravelowych i przełajowych.
Komplet kół Vision Team i23 Aero Gravel składa się z stabilnych i lekkich obręczów z aluminium o profilu o głębokości 30 mm oraz amortyzującej wstrząsy szerokości wewnętrznej 23 mm. Natomiast piasty frezowane metodą CNC są wyposażone w mocowania tarcz hamulcowych Centerlock oraz 2 uszczelnione łożyska kasetowe z przodu i 4 z tyłu, co gwarantuje płynną pracę kół.
Obręcze tych ręcznie wykonanych kół, przystosowane do systemu bezdętkowego tubeless, są połączone z piastami za pomocą 24 szprych z przodu i 24 z koła tylnego oraz zamocowane za pomocą samozabezpieczających się nypli ABS.
Zakres dostawy:koło przednie + koło tylne
Dostarczane bez opaski na obręcz rowerową dla systemu bezdętkowego tubeless. Jest ona niezbędna do montażu systemu bezdętkowego tubeless i dostępna osobno.
| Nazwa produktu: | Vision Team AGX i23 Wheelset - TLR | Centerlock - 12x100mm | 12x142mm - SRAM XDR |
| Producent: | Vision |
| Kod pozycji: | VSN516538 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Cyklo-cross, Allroad / Gravel |
| układ zmiany biegów: | 11, 12, 13 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół > 1700 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | XDR (SRAM 12/13 biegów Szosa) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 23-622 |
| szerokość obręczy: | 27mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 23mm |
| wysokość profilu obręczy: | 30mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1920g |
| kod produktu producenta: | 710-0140096010 |
| Liczba otworów na szprychy: | 24 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Układ wolnobiegu: | Zapadki wolnobiegu |
| GTIN: | 4710243898512 |
| Strona producenta: | http://www.visiontechusa.com/ |