Ewolucja modelu RUX to nadal szalona i ekscytująca jazda. Dzisiejszy RUX jest wynikiem wieloletniej współpracy między zawodnikami z całego świata a zespołem SR SUNTOUR, co zaowocowało opracowaniem światowej klasy widelca amortyzowanego do zjazdów i freeride'u. Lista osiągnięć RUX nadal rośnie do 2020 roku, z konsekwentną obecnością na podium Pucharu Świata w Downhillu i Red Bull Rampage.
Stworzenie najbardziej niezawodnego, trwałego i łatwego w utrzymaniu zawieszenia w górach jest siłą napędową rozwoju RUX. Dla rowerzystów poszukujących największych dużych górskich linii, progresji freeride'u lub najszybszego czasu na szlaku, ważne jest, aby jeździć z pewnością siebie dzięki wyjątkowo sztywnemu zawieszeniu 38 mm i całkowicie uszczelnionemu amortyzatorowi. Niezależnie od tego, czy jesteś na domowym szlaku, na torze wyścigowym, ścigasz się w nowym terenie, czy po prostu jeździsz w nowych miejscach, łatwość wykonywania podstawowych czynności serwisowych i konserwacyjnych jest kamieniem węgielnym filozofii QSP, pozwalając rowerzystom i mechanikom na utrzymanie widelca w gotowości do następnej przygody.
| Nazwa produktu: | SR Suntour RUX38 BOOST R2C2-PCS - 27.5" Fork - 200mm - Tapered - 20x110mm - black matt |
| Producent: | SR Suntour |
| Kod pozycji: | SRS521030 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Downhill, Freeride |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| skok widelca: | 200/203 mm |
| standard osi: | 20x110 mm Boost (Przednie koło) |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna powietrzna |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Kompresja przy niskiej prędkości, Kompresja przy wysokiej prędkości, Odbicie przy niskiej prędkości, Odbicie przy wysokiej prędkości |
| średnica golenia: | 38mm |
| amortyzacja: | R2C2-PCS |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Adapter hamulca |
| maks. średnica tarczy: | 203mm |
| materiał główki ramy: | Aluminium |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 2845g |
| kod produktu producenta: | SF18 RUX38 Boost R2C2 PCS |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 2225756171, 4055149413316 |
| Strona producenta: | http://www.srsuntour-cycling.com |