Thanks to the special shape of the handlebar, the grip positions and the handlebar clamp are on the same axis, which has the advantage that the handlebar remains compact and ergonomic despite its length.
| Nazwa produktu: | Ergotec M-Bar MAS 25.4 Handlebar - black |
| Producent: | Ergotec |
| Kod pozycji: | ERT521904 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Stal |
| Przeznaczenie Roweru: | Trekking, Miejski |
| Średnica mocowania kierownicy Ø: | 25,4mm |
| Właściwości kierownicy: | Zagięcie Backsweep |
| szerokość chwytu: | 700 mm |
| pomiar szerokości chwytu: | Zewnątrz-zewnątrz |
| Zagięcie Backsweep: | 16° |
| uniesienie: | 39mm |
| Rok modelu: | 2022 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 475g |
| kod produktu producenta: | 16776031 |
| GTIN: | 4016538103423 |
| Strona producenta: | https://www.ergotec.de/ |