Zimowy trening, mieszany teren lub po prostu wyjątkowo długie sobotnie popołudnie na mokrej nawierzchni, Gavia Fondo niezawodnie doprowadzi Cię do celu. Dzięki mieszance RR-E i ochronie przed przebiciem Race Shield, Gavia Fondo jest pierwszym wyborem dla solidnej opony, która oferuje doskonałą przyczepność, duży przebieg i maksymalną odporność na przebicie.
| Nazwa produktu: | Giant Gavia Fondo 0 Tubeless Ready Tire 28-622 |
| Producent: | Giant Equipment |
| Kod pozycji: | GIG522163 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 5.5-7.2bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 28-622 |
| gęstość osnowy: | 170TPI/EPI |
| szerokość opony: | 28 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Race Shield |
| mieszanka opon: | RR-E Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 330g |
| kod produktu producenta: | 340000227 |
| GTIN: | 4713250841427 |