Korba
Dzięki mocowaniu tarczy
Pasujące suporty M30 od Praxis Works pozwalają na użycie korby w prawie każdej ramie: Dostępne są suporty BSA, BB90/92, BB30, PF30, a nawet T47.
Uwaga: Oś zwęża się z 30 mm do 28 mm. W tym celu wymagany jest suport M30
Dodatkowa masa: 558 g +/- | wersja 170 mm bez tarczy | specyfikacja producenta
Zakres dostawy: lewe i prawe ramię korby z osią
| Nazwa produktu: | Praxis Works Cadet M30 Gen2 Crank - black |
| Producent: | Praxis Works |
| Kod pozycji: | PWO522483 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| profil osi suportu: | M30 - 28/30 mm Hollow Shaft |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | SRAM 3-śrubowy |
| mocowanie zębatki: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| Q-factor (rozstaw pedałów): | 177 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 558g |
| długość ramienia korby: | 170 mm, 175 mm |
| GTIN: | 850009369628, 850009369611, 850009369635 |
| Strona producenta: | http://www.praxiscycles.com/ |