Łatwy do przenoszenia Leatherman Micra to stylowy sposób na codzienną gotowość. To kompaktowe narzędzie wielofunkcyjne można przypiąć do breloczka lub wsunąć do torby. Sprężynowe nożyczki, śrubokręty i inne narzędzia poradzą sobie z drobnymi zadaniami, takimi jak przycinanie etykiet, piłowanie gwoździ czy dokręcanie śrub.
Lekki, ale wytrzymały, Micra jest gotowy do załatwiania spraw, podróży lub pracy. Zawsze pod ręką, zawsze przydatne. Kabura sprzedawana oddzielnie.
| Nazwa produktu: | Leatherman Micra Narzędzie wielofunkcyjne - Silver |
| Producent: | Leatherman |
| Kod pozycji: | LTH524987 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 65/19/9mm |
| Narzędzia kempingowe / outdoorowe: | Multitool |
| twardość ostrza: | 55Rockwell |
| długość ostrza: | 40mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Srebrny |
| waga: | 51g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 37447640698 |