No matter if someone tries to crack the bicycle lock or the cylinder "Plus" with special tools - he will have a very hard time. The built-in cylinder "Plus" is the most secure disc cylinder that is currently used in ABUS products.
| Nazwa produktu: | ABUS Steel-O-Chain 9808 Chain Lock - 110 cm |
| Producent: | ABUS |
| Kod pozycji: | ABU530894 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| typ blokady: | Klucz, System jednego klucza ABUS |
| wersja blokady: | Blokady łańcuchowe |
| poziom bezpieczeństwa blokady: | ABUS Security Level 11 |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 2160g |
| kod produktu producenta: | 81468 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Długość blokady: | 110cm |
| GTIN: | 4003318780769 |
| Strona producenta: | http://www.abus.com |