CADEX 36 Disc to wszechstronny, lekki zestaw kołowy z włókna węglowego, który spełnia najwyższe wymagania. Dzięki kompatybilnej z systemem bezdętkowym obręczy bezhakowej o szerokości wewnętrznej 22,4 mm i wysokości obręczy 36 mm, idealnie nadaje się do nowoczesnych opon o dużej objętości i oferuje niesamowite przyspieszenie i wydajność jazdy, a także przewidywalne prowadzenie na zjazdach lub w wietrznych warunkach.
Trwałe, ultratwarde łożyska ceramiczne CADEX pracują 1,5x płynniej niż stalowe łożyska kulkowe, poprawiając ogólną wydajność koła.
Technologia Dynamic Balanced Lacing zapewnia prawidłowe naprężenie szprych pod obciążeniem dynamicznym w przeciwieństwie do prawidłowego statycznego naprężenia szprych, poprawiając sztywność i przenoszenie mocy.
Zoptymalizowany przepływ powietrza z opony do obręczy poprawia aerodynamikę i stabilność obręczy dzięki ciągłemu przepływowi włókna węglowego w porównaniu do obręczy z hakiem.
Włókna węglowe o wysokiej wytrzymałości i żywice odporne na ciepło w odpowiednich punktach obręczy zapewniają wysoką sztywność w połączeniu z wysokim komfortem jazdy i stabilnością, bez dodatkowej masy.
Precyzyjnie wykonana piasta zapobiega nadmiernemu naprężeniu wstępnemu łożyska, tarciu łożyska, a tym samym zmniejsza opory toczenia.
Unikalne szprychy z włókna węglowego o specjalnej aerodynamicznej konstrukcji zapewniają doskonałe właściwości aerodynamiczne, wysoką stabilność przy bocznym wietrze i wyjątkowo niską masę.
| Nazwa produktu: | CADEX 36 Tubeless Disc Carbon Wheelset - Centerlock - FW: 12x100mm | RW: 12x142mm - Shimano HG |
| Producent: | CADEX |
| Kod pozycji: | CDX543517 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| piasty: | CADEX R1-C30 |
| szprychy: | Aero Carbon |
| układ zmiany biegów: | 9, 10, 11 |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| Wersja koła: | Zestaw kół, Zestaw kół 1300-1700 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | HG L (Shimano 11/12 biegów szosowy) |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 22.4-622 |
| szerokość obręczy: | 26mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 224mm |
| wysokość profilu obręczy: | 36mm |
| Rok modelu: | 2023 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1302g |
| Liczba otworów na szprychy: | 21, 24 |
| Układ wolnobiegu: | Grzechotka |
| Strona producenta: | https://www.cadex-cycling.com/global |