Wysokiej jakości przednie koło z włókna węglowego do jazdy po szutrze.
Szybkie, wydajne i lekkie na długie przejażdżki po górach, a jednocześnie solidne i wytrzymałe na trudne dni na nieustępliwych szutrowych trasach: Zupełnie nowe przednie koło CXR 1 Carbon to ewolucja wszechstronnych osiągów kół
Od momentu wprowadzenia w 2015 roku, Dynamic Balanced Lacing(DBL) jest jednym z kamieni węgielnych kół GIANT. DBL zapewnia, że szprychy są optymalnie naprężone pod obciążeniem dynamicznym, co skutkuje zwiększoną trwałością i wydajnością układu napędowego. Powiększony kołnierz piasty DBL zwiększa również kąty szprych, zwiększając sztywność skrętną i boczną dla lepszego transferu mocy i bardziej stabilnego sprintu.
Zoptymalizowany układ włókien węglowych koła GIANT CXR 1 składa się ze szczególnie wytrzymałych włókien węglowych, które są umieszczone tylko w najważniejszych punktach konstrukcyjnych. Rezultatem jest niezwykle stabilny zestaw kołowy, który pokonuje konkurencję dzięki super lekkiej wadze 1398 g.
Płynne przejście od opony do obręczy bez haka zapewnia optymalną aerodynamikę, a wewnętrzna szerokość 25 mm, odpowiednia zarówno dla opon szosowych 28-32C, jak i szutrowych 40-50C, sprawia, że koło CXR 1 jest równie szybkie, co wszechstronne. W połączeniu z szerszym kątem usztywnienia Dynamic Balanced Lacing, który zapewnia większą sztywność i wytrzymałość, oraz piastą DT 350 z 54 zębami, która zapewnia natychmiastową przyczepność na szybkich technicznych podjazdach, CXR 1 na nowo definiuje wszechstronne osiągi.
Obręcze bez haków tworzą bardziej okrągły kształt opony, zapewniając lepszą przyczepność i bezpieczniejsze właściwości jezdne dzięki lepszemu podparciu ścian bocznych.
Zakres dostawy: 1x Giant CXR 1 Carbon Tubeless Disc 28-calowe koło przednie
| Nazwa produktu: | Giant CXR 1 Carbon Tubeless Disc 28 Inch - Front Wheel - Centerlock - 12x100 mm |
| Producent: | Giant Equipment |
| Kod pozycji: | GIG550913 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| piasty: | GIANT |
| szprychy: | Sapim CX-Ray |
| obręcze: | Hookless Tubeless |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło) |
| Wersja koła: | Przednie koło, Przednie koło 600-800 g, Standardowe koło |
| układ hamulcowy: | Centerlock/AFS |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 25-622 |
| szerokość obręczy: | 31mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 25mm |
| wysokość profilu obręczy: | 35mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| kod produktu producenta: | 350000276 |
| Liczba otworów na szprychy: | 24 |
| GTIN: | 4713250019451 |