Ten szwabski klasyk idealnie pasuje do menu podczas ekstremalnych aktywności na świeżym powietrzu. Obfity posiłek składający się z makaronu, roztopionego sera i chrupiącej smażonej cebuli nie tylko dostarcza mnóstwo energii, ale także świetnie smakuje o każdej porze, zwłaszcza po wyczerpującej wędrówce. Dzięki makaronowi serowemu Trek'n Eat możesz przenieść alpejską chatę do swojej kuchni na świeżym powietrzu i zafundować sobie absolutnie komfortowe jedzenie w podróży.
Wlej wrzącą wodę do 10 cm na skali (570 ml) bezpośrednio do torebki, dokładnie wymieszaj, zamknij torebkę i pozostaw do zaparzenia na 10 minut.
Pozostawić do zaparzenia na 10 minut. Gotowa ilość ok. 780 g.
Produkt należy spożywać w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Trek'N Eat Cheese Pasta with Roasted Onions PS1000+ |
| Producent: | Trek'N Eat |
| Kod pozycji: | TNE555056 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bez orzechów, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słony / pikantny |
| Rodzaj odżywiania: | Główny posiłek |
| treść: | 210g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 210g |
| GTIN: | 4015753904013 |
| Strona producenta: | http://www.trekneat.com/ |
| Lista składników: | pasta 50% (durum wheat semolina, egg, salt), roasted onion 16% (contains gluten), Gouda cheese 6.5% (contains milk), Edam cheese 6.5% (contains milk), cheese sauce 6.5% (contains milk), cream powder, modified potato starch, seasoning (contains celery), pepper, salt. Allergens: gluten, egg, milk, celery |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Average nutritional values per 100 g dried product: |