Ta wersja sprawdzonej opony Grand Prix 5000 jest nie tylko lżejsza i szybsza, ale także bardziej odporna na przebicia dzięki wzmocnionym ściankom bocznym. Wyposażony w ten sposób model S wyznacza standardy dla opon do rowerów szosowych kompatybilnych z systemem bezdętkowym tubeless. Efektem są wyższe prędkości w połączeniu z większym komfortem i lepszą ochroną przed przecięciami.
| Nazwa produktu: | Continental Grand Prix 5000 S TR Opona Składana - 30-584 | czarny/przezroczysty |
| Producent: | Continental |
| Kod pozycji: | CON559313 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 5bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-584 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| gęstość osnowy: | 110TPI/EPI |
| szerokość opony: | 30 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Vectran Breaker |
| mieszanka opon: | BlackChili Compound |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny, Brązowy |
| waga: | 280g |
| kod produktu producenta: | 0101934 |
| Seria produktów: | Continental - Grand Prix 5000 |
| GTIN: | 4019238063691 |
| Strona producenta: | https://www.continental-reifen.de |