Duża wielofunkcyjna torba do wszechstronnego użytku: torba duffle służy zarówno jako torba transportowa, jak i torba podróżna. Imponująca pojemność 65 litrów może pomieścić wiele bagażu na kemping, do uprawiania sportu i podróżowania. Dzięki chowanym, wyściełanym i wstępnie ukształtowanym paskom na ramię, CityDuffel 65 może być również wygodnie przenoszony na dłuższych dystansach. Boczne przegródki, dostępne od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą zamka błyskawicznego, zapewniają łatwy dostęp do portfela, telefonu komórkowego i innych drobnych przedmiotów.
Wyściełane uchwyty po obu stronach ułatwiają załadunek torby nawet przy dużym obciążeniu. Boczne paski kompresyjne zapewniają większą elastyczność - matę lub kurtkę można szybko przymocować na zewnątrz lub odwrotnie, całą torbę można skompresować, gdy jest lekko obciążona. Karabińczyki można przymocować do łańcucha daisy (zewnętrzny pasek z pętelką), aby przymocować dodatkowe przedmioty.
Organizacja wnętrza jest również przygotowana do wszystkich zastosowań: Możesz schować brudną bieliznę, buty lub mniejsze elementy bagażu w dolnej komorze, oddzielone od reszty głównej komory, lub wykorzystać całą główną komorę jako jedną komorę - dzięki wszytej, elastycznej torbie dzielącej. Ta torba dzieląca służy również do oszczędzania miejsca podczas przechowywania torby.
Wytrzymała mieszanka materiałów CityDuffel 65 składa się z poliamidu pochodzącego z recyklingu i poliestru wykonanego z przetworzonych butelek PET. Powlekana powierzchnia jest odporna na brud i wodę. Dzięki temu torba jest wszechstronnym i przyjaznym dla środowiska towarzyszem podróży przez wiele lat. Etykieta VAUDE Green Shape oznacza przyjazny dla środowiska, funkcjonalny produkt wykonany ze zrównoważonych materiałów.
| Nazwa produktu: | Vaude CityDuffel 65L Bag - black |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU561486 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 700/400/290mm |
| maks. ładowność: | 8kg |
| Objętość: | 65l |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1300g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | Green Shape, Green Button, Fundacja Fair Wear |
| Torba - Styl: | Torba podróżna / walizka, Torba sportowa |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Notebook / Tablet |
| GTIN: | 4062218269132 |