Nieskomplikowany śpiwór puchowy na biwaki i wędrówki z plecakiem, idealny zarówno w chłodniejszym okresie przejściowym, jak i w ciepłych miesiącach letnich.
| Nazwa produktu: | Mountain Equipment Olympus 450 Regular Sleeping Bag Women ME-006082 - zip left - rhubarb |
| Producent: | Mountain Equipment |
| Kod pozycji: | MOE565378 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Dla kobiet |
| zalecany wzrost ciała: | 170cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 250/220/210mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Puch |
| komfort termiczny: | +1°C |
| limit temperatury: | -5°C |
| ekstremalna temperatura: | -22°C |
| waga wypełnienia: | 456g |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Z kołnierzem termicznym, Forma mumii |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 920g |
| GTIN: | 5053817244193 |