Ten dwuosobowy koc łączy praktyczność z luksusem. Koc Argo wykorzystuje ocieplinę eraLoft™, która jest wodoodporna. Miękka w dotyku poliestrowa podszewka jest miękka i przytulna. Bogate nadruki i kolory dodają emocji, a pętle umożliwiają korzystanie z Argo samodzielnie lub jako część systemu snu.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Argo Blanket - Valley View Print |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR577108 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 360/430/430mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Koce |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| waga wypełnienia: | 300g |
| Liczba osób: | 1 - 2, 2 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Biały, Niebieski |
| waga: | 720g |
| kod produktu producenta: | 11546 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818115466 |