Wiele zabawnych i praktycznych funkcji. W zależności od wymagań. Poncho Honcho zapewnia dodatkowe ciepło i jest wodoodporne. Może być używane jako koc lub poncho podczas każdej przygody na świeżym powietrzu. Jest szczególnie wygodne do noszenia przy ognisku lub może zapewnić dodatkowe ciepło jako część systemu spania. Stylowe poncho z syntetyczną izolacją można przechowywać w kieszeni pokrowca i zabrać ze sobą wszędzie.
Materiał
100% poliester
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Honcho Poncho Blanket - Blue Woven Print |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR577120 |
| Materiał: | 100% poliester |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2000/1420/25mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 280/280/430mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Koce |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| waga wypełnienia: | 270g |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 690g |
| kod produktu producenta: | 11417 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818114179 |