Oryginał powraca z najlepszym podstawowym komfortem podczas wędrówek z plecakiem.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest RidgeRest Classic Sleeping Pad - Regular - Charcoal |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR578090 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1830/510/15mm |
| zalecany wzrost ciała: | 168cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 510/200/200mm |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| opór cieplny (wartość R): | 2.0 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 400g |
| kod produktu producenta: | 06432 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818064320 |