Zwijana, trwała i wygodna poduszka do spania z foliową powłoką odbijającą ciepło ciała.
| Nazwa produktu: | Robens Slumber Roll Pro Sleeping Pad - Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB578445 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1800/600/11mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 600/150/150mm |
| opór cieplny (wartość R): | 1.3 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony, Srebrny |
| waga: | 450g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja maty do spania: | Karimata |
| GTIN: | 5709388120977 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |