Zbudowany dla rowerzystów, którzy nie chcą iść na kompromis w zakresie funkcji lub wydajności. RockShox Pike Ultimate ma 35 mm podwozie zaprojektowane tak, aby było ultralekkie i miało zabawny charakter. Wyposażony w nowy amortyzator Charger 3 RC2 z tłumiącą drgania technologią
Charger 3 posiada całkowicie nową konstrukcję
DebonAir+ został zaprojektowany, aby osiągnąć idealną równowagę między tym, czego naprawdę oczekują rowerzyści: maślaną płynnością jazdy na małych wybojach, zwiększoną objętością powietrza dla większego wsparcia w całym skoku i zwiększoną wysokością całkowitą dla większej pewności, gdy robi się stromo.
ButterCups wymiernie redukują wibracje o wysokiej częstotliwości o 20%. Tłoczyska wewnątrz widelca są zamontowane w gumowych miseczkach pochłaniających drgania. Ograniczenie tych wibracji znacznie zmniejsza zmęczenie dłoni i ramion, dzięki czemu czujesz się świeżo i masz większą kontrolę.
Zawory nadciśnieniowe zapobiegają niepożądanemu wzrostowi ciśnienia powietrza w rurze zanurzeniowej spowodowanemu zmianami wysokości lub temperatury. Wystarczy jedno lub dwa naciśnięcia przycisku, aby zawory nadciśnieniowe przywróciły doskonałe wyczucie widelca.
| Nazwa produktu: | RockShox Pike Ultimate Charger 3 RC2 Debon Air+ Suspension Fork - 29" - 140mm - 44mm Offset - Tapered - 15x110mm Boost - gloss black |
| Producent: | RockShox |
| Kod pozycji: | ROX605315 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, All-Mountain |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| skok widelca: | 140 mm |
| standard osi: | 15x110 mm Boost (Przednie koło) |
| Wersja z amortyzatorem tylnym/sprężyną: | Sprężyna powietrzna |
| możliwość regulacji widelca/amortyzatora: | Kompresja przy wysokiej prędkości, Odbicie przy niskiej prędkości |
| długość widełek (od osi do korony): | 551mm |
| średnica golenia: | 35mm |
| zawieszenie: | DebonAir+ w/ ButterCups |
| amortyzacja: | Charger 3 RC2 w/ ButterCups |
| offset widelca: | 44mm |
| maksymalna szerokość opony: | 81mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | PM (7") 180 mm, Adapter hamulca |
| maks. średnica tarczy: | 220mm |
| materiał główki ramy: | Aluminium |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 1887g |
| kod produktu producenta: | 00.4020.697.015 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| Seria produktów: | RockShox - Pike |
| GTIN: | 710845864179 |
| Strona producenta: | http://www.sram.com/de/rockshox |