Śpiwór Therm-a-Rest Z-Lite to ikona backpackingu, ultralekki, praktycznie niezniszczalny i niezwykle kompaktowy. Pianka jest wyposażona we wgłębienia rozpraszające ciepło. Wierzch jest miękki i zapewnia dodatkowy komfort. Trwała i wytrzymała powierzchnia na spodzie zapewnia bardzo długą żywotność maty. Konstrukcja przypominająca akordeon umożliwia przekształcenie Z Lite w podkładkę do spania lub wygodne przymocowanie do plecaka. Dzięki tej legendarnej wszechstronności istnieje powód, dla którego tak wielu turystów na szlaku ma przypiętą matę Z Lite.
Powierzchnia odbija ciepło wypromieniowywane przez ciało i zwiększa ciepło wgłębień zatrzymujących ciepło o 20
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Z Lite Sleeping Pad - Regular - Oak/Anthracite |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR624607 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1830/510/20mm |
| zalecany wzrost ciała: | 168cm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 510/130/140mm |
| pora roku: | Lato |
| opór cieplny (wartość R): | 1.7 |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Brązowy |
| waga: | 410g |
| kod produktu producenta: | 13612 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818136126 |