A lot of pleasure and practical features. Depending on your needs. The Honcho Poncho provides extra warmth and is water resistant. Can be used as a blanket or as a poncho for any outdoor adventure. It is especially comfortable to wear around the campfire or can provide extra warmth as part of your sleeping system. The stylish poncho with synthetic insulation can be stowed in the pouch pocket and taken anywhere.
Materiał
100% poliester
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Honcho Poncho Blanket - Mars Red |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR627608 |
| Materiał: | 100% poliester |
| aktywność: | Outdoor, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 2000/1420/25mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 280/280/430mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Koce |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| waga wypełnienia: | 270g |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czerwony |
| waga: | 690g |
| kod produktu producenta: | 11419 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818114193 |