Wielofunkcyjny, wysokiej jakości koc Honcho Poncho Down z wodoodpornym puchem zapewniający komfort podczas biwakowania przyciąga wzrok.
| Nazwa produktu: | Therm-a-Rest Honcho Poncho Down Blanket - Dark Olive |
| Producent: | Therm-a-Rest |
| Kod pozycji: | TAR627611 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 1230/1060/50mm |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 320/320/240mm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Koce |
| izolacja: | Puch |
| waga wypełnienia: | 270g |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Oliwkowy |
| waga: | 530g |
| kod produktu producenta: | 11604 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 40818116043 |