DT Swiss FR 541 może nie być Twoją pierwszą obręczą, ale prawdopodobnie będzie ostatnią. Ta spawana aluminiowa obręcz została zaprojektowana z myślą o najtrudniejszych warunkach w dyscyplinach gravity. Następca modelu FR 560 otrzymał nowo zaprojektowany kształt obręczy. Dzięki temu poprawiono odporność na uderzenia, co pozwala na jeszcze bardziej agresywną jazdę na szlakach. Poprawia to również ochronę przed przebiciem, zapewniając niezawodną jazdę na nierównych trasach. Starannie skonstruowana obręcz wynagrodzi Ci swoją wytrzymałością i lekkością – zapewniając trwałą więź.
Maksymalna zalecana waga systemu: 140 kg
zakres dostawy:
| Nazwa produktu: | DT Swiss FR 541 Rim - 29" | Clincher | Disc - black |
| Producent: | DT Swiss |
| Kod pozycji: | DTS629856 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Freeride |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| ASTM: | Kategoria 5 |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| ERD - średnica obręczy Ø: | 603mm |
| dopasowane wymiary opon: | 53-69mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| otwory: | pojed. |
| średnica otworu wentyla: | 6.5mm |
| szerokość obręczy: | 35mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| wysokość profilu obręczy: | 21mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 605g |
| kod produktu producenta: | RDFR54CDPW28SA1489 - 28 H | RDFR54CDPW32SA1490 - 32 H |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7613052317199, 7613052317205 |
| Strona producenta: | http://www.dtswiss.com |