Odkrywaj świat z butelką SIGG WMB ONE i pamiętaj, by zawsze pić wystarczającą ilość wody.
Ta wysokiej jakości, nadająca się do recyklingu butelka z aluminium na napoje jest lekka jak piórko i idealnie mieści się w tornistrze lub plecaku. Oczywiście w naszych butelkach dla dzieci przeznaczonych do szkoły nie stosujemy żadnych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak BPA, substancje podobne do estrogenu i ftalany. Innowacyjny zamknięcie One sprawia, że butelka jest jeszcze bardziej wygodna: noszenie, otwieranie, picie, zamykanie i zabezpieczanie odbywa się wygodnie jedną ręką. Czy jesteś gotowy na kolejną przygodę? Ten produkt SIGG posiada certyfikat ClimatePartner.
| Nazwa produktu: | SIGG WMB Butelka dla dzieci 0,6 l - Mountain Lion |
| Producent: | SIGG |
| Kod pozycji: | SIF631393 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Dla dzieci |
| materiał: | Aluminium |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 71/71/225mm |
| Średnica: | 71mm |
| Nawodnienie, butelka i uchwyt na bidon: | Bidon |
| Objętość: | 0.6l |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 149g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7610465900239 |