W duchu zrównoważonego rozwoju, wysokiej jakości produkty z drobnymi wadami wizualnymi, ale w pełni sprawne technicznie, otrzymują drugą szansę. Są to nowe produkty, modele pokazowe lub zwroty, które zostały starannie sprawdzone przez naszych ekspertów. Daj produktom szansę, na jaką zasługują – to ekologiczna decyzja, która jednocześnie zadba o Twój portfel!
Ze względu na unikatowość każdego produktu, szczegółowy opis ewentualnych wad nie jest możliwy. Dziękujemy za wyrozumiałość. Obowiązują ustawowe terminy gwarancji.
Grupa osprzętu Super Record 2x12-biegowa ucieleśnia w najwyższym stopniu wiedzę technologiczną i potencjał rozwojowy Campagnolo. Ta grupa została opracowana dla wszystkich, którzy chcą wyposażyć swój rower w to, co prestiżowa włoska marka ma do zaoferowania pod względem wydajności i wyjątkowości. Ulepszanie czegoś, co już jest punktem odniesienia, wymaga, aby nie zaniedbać nawet najmniejszego szczegółu. Poszczególne komponenty są niezwykle lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. To nie tylko te dwa aspekty sprawiają, że Super Record jest okrętem flagowym zdolności Campagnolo do innowacji; technologie, materiały i umiejętności, z jakimi grupa jest produkowana, podnoszą ją do własnej kategorii.
Aby w pełni wykorzystać potencjał 24 biegów i zawsze znaleźć idealne przełożenie dla każdego nachylenia, komponenty układu napędowego - przede wszystkim 12-biegowa kaseta, która ma o jedną zębatkę więcej bez zajmowania więcej miejsca - zostały idealnie dopasowane. Hamulce obręczowe Dual Pivot i Direct Mount, a także własna technologia hamulców tarczowych Campagnolo zapewniają wyjątkową skuteczność hamowania i modulację.
Najwyższa innowacyjność zapewniająca maksymalną sztywność i precyzję zmiany przełożeń.
Karbonowy mechanizm korbowy Campagnolo Super Record 2x12-biegowy, którego waga została zmniejszona za pomocą "Hollow Technology", wykorzystuje system blokowania Ultra Torque z tytanowym wałem do bezstratnego przenoszenia mocy. Mechanizm korbowy może być montowany we wszystkich modelach ram, zarówno z hamulcami tarczowymi, jak i obręczowymi, ponieważ optymalizuje linię łańcucha w ramach o szerokości tylnej instalacji 130, 135 lub 142 mm bez uszczerbku dla współczynnika Q, który wynosi 145,5 mm, podobnie jak jego poprzednik.
Zastosowanie ceramicznych łożysk kulkowych CULT gwarantuje płynną pracę typową dla Campagnolo. Innowacyjny kształt zewnętrznej tarczy i wyprofilowany sworzeń gwarantują szybką i cichą zmianę przełożeń. Ponadto symetryczny kształt zęba na wewnętrznej tarczy poprawia stabilność podczas krzyżowania się łańcucha.
Dzięki zwiększonemu wykorzystaniu włókien węglowych w ramionach korby z podwójnym standardowym okręgiem śrub (112 i 145 mm), waga została zmniejszona. Tarcze są mocowane za pomocą ośmiu śrub, co zwiększa sztywność komponentu. Różna liczba sworzni dla każdej z trzech gradacji (50/34, 52/36 i 53/39 zębów) optymalizuje ich zachowanie, a tym samym ułatwia zmianę biegu na wyższy. Co więcej, odciążenie zewnętrznych tarcz łańcucha upraszcza redukcję biegów w martwych strefach ruchu pedałowania, a tym samym poprawia osiągi.
Ich montaż jest niezwykle prosty, a do solidnego połączenia dwóch połówek osi używana jest pojedyncza, ponadwymiarowa śruba. Pod względem skuteczności przenoszenia momentu obrotowego system ten może z łatwością konkurować z jednoczęściową osią.
Ponadto, pomimo wąskiego profilu bocznego, Campagnolo udało się umieścić łożyska na zewnątrz obudowy suportu, dzięki czemu oś, która ma większą średnicę, jest sztywniejsza dzięki zwiększonej szerokości podparcia. Campagnolo był w stanie osiągnąć te cechy dzięki zastosowaniu Ultra-Torque ™, który opiera się na wielowypuście Hirtha, genialnym systemie mechanicznym wywodzącym się z wieloletniego doświadczenia w budowie silników w dziedzinie sprzęgieł do osi obrotowych i wałów silnika.
Jest to zasadniczo połączenie sprzęgające z samocentrującą i samonastawną przekładnią czołową, która jest umieszczona w środku wewnętrznej osi łożyska, gdzie końce połówek osi mocno połączonych z ramionami korby stykają się ze sobą.
Połączenie najlepszych na rynku ceramicznych kulek i specjalnej stali Cronitect. Łożyska są smarowane tylko cienką warstwą oleju, co dziewięciokrotnie zwiększa płynność pracy korby. Odporne na korozję - wydajność jest stale utrzymywana.
Zakres dostawy: bez panewek łożyskowych
Materiał: Ramiona korby: karbon
Tarcze mechanizmu korbowego: Aluminium
Oś: tytan
Dodatkowe informacje o wadze: 50/34 zęby, 172,5 mm | specyfikacja producenta
| Nazwa produktu: | Campagnolo Super Record Ultra Torque TI Carbon Crankset - 2x12-speed - 2nd Choice |
| Producent: | Campagnolo |
| Kod pozycji: | CAM631874 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| liczba biegów - przód: | 2 |
| układ zmiany biegów: | 12 |
| profil osi suportu: | Ultra-Torque / K-Type - 25 mm |
| wersja zębatki: | okrągła |
| mocowanie zębatki: | konwencjonalne |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 618g |
| kod produktu producenta: | 170 mm: FC19-SR12040 | FC19-SR12062 | FC19-SR12093 172.5 mm: FC19-SR12240 | FC19-SR12262 | FC19-SR12293 175 mm: FC19-SR12540 | FC19-SR12562 | FC19-SR12593 |
| Drugi wybór: | tak |
| Seria produktów: | Campagnolo - Super Record |
| Bolt Circle Diameter: | 112 mm, 145 mm |
| długość ramienia korby: | 172.5 mm |
| Strona producenta: | http://www.campagnolo.com |