Skarpety turystyczne Merino z ukierunkowaną kompresją, strefami funkcjonalnymi i wysokim udziałem wełny merynosów dla maksymalnego komfortu - nawet podczas długich wędrówek
Dzięki delikatnej strukturze wełna merynosów ma doskonałe właściwości regulujące temperaturę: ogrzewa, gdy jest zimno i chłodzi, gdy jest ciepło. Miękki materiał zapewnia również szczególnie wysoki poziom komfortu w kontakcie ze skórą. Skorzystaj z właściwości tego wszechstronnego naturalnego włókna i odkryj skarpety turystyczne merino od Bauerfeind.
Skarpety Outdoor Merino Compression Socks zapewniają moc podczas wędrówek w każdym terenie dzięki specjalnym strefom kompresji. Ukierunkowana kompresja wspomaga krążenie krwi i poprawia gospodarkę mięśniową. Łydki męczą się wolniej i pozostają bardziej wydajne podczas długich wycieczek. Wysoki udział kojącej wełny merynosów zapewnia wyjątkowy komfort: naturalne włókno utrzymuje stopy w suchości i świeżości - prawdziwy naturalny talent do regulacji klimatu.
"Infinity Zone" lekko wspiera obszar kostki i zapewnia bezpieczeństwo na każdej powierzchni. Strefy komfortu "Relief Sole", "Instep Comfort" i "Heel Protection" chronią podeszwę stopy i zmniejszają nacisk na podbicie i piętę podczas zakładania i przetaczania stopy w butach outdoorowych. Wycięcie "Achilles Comfort" zmniejsza nacisk na ścięgno Achillesa.
Skarpety kompresyjne ściśle przylegają do skóry i dlatego są idealne na dłuższe wędrówki. Aby wybrać odpowiedni rozmiar, należy określić rozmiar buta i obwód łydki. Skarpety turystyczne o sportowym designie są trwałe, oddychające i można je prać w temperaturze 30°C w cyklu wełnianym. Zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
Obwód łydki: S (31 - 37 cm) | M (38 - 44 cm) | L (45 - 51 cm)
Więcej informacji na temat właściwego rozmiaru można znaleźć na zdjęciach.
Materiał
54% poliamid, 37% wełna, 9% elastan
| Nazwa produktu: | Bauerfeind Outdoor Merino Compression Socks Men - lava grey - M (38-44 cm) |
| Producent: | Bauerfeind |
| Kod pozycji: | BAU635550 |
| Materiał: | 54% poliamid, 37% wełna, 9% elastan |
| kompresja: | tak |
| aktywność: | Outdoor, Wędrówki |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| tkanina tekstylna: | Merino |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie suszyć w suszarce, delikatne, nie wybielać |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| długość skarpetek: | Podkolanówki |
| wersja skarpetki: | wyściółka |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| waga: | 100g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4057532507978, 4057532507947, 4057532507916 |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta Bauerfeind.
| Europa | 35 - 40 | 41 - 46 |
|---|---|---|
| Wielka Brytania | 2.5 - 6.5 | 7 - 11.5 |
Europa 35 - 40
Europa 41 - 46
| Europa | 38 - 40 | 41 - 43 | 44 - 46 |
|---|---|---|---|
| USA | 6 - 8 | 8.5 - 10 | 10.5 - 12 |
| Wielka Brytania | 5 - 6.5 | 7 - 9 | 9.5 - 11.5 |
Europa 38 - 40
Europa 41 - 43
Europa 44 - 46
| Europa | 35 - 37 | 38 - 40 | 41 - 43 |
|---|---|---|---|
| USA | 4.5 - 6.5 | 7 - 9 | 9.5 - 11 |
| Wielka Brytania | 2.5 - 4 | 4.5 - 6.5 | 7 - 9 |
Europa 35 - 37
Europa 38 - 40
Europa 41 - 43