Korba Praxis Works zawdzięcza swoją nazwę osławionej drodze Zayante Road w górach poza Santa Cruz. Legendarna wspinaczka otoczona sekwojami, która jest uważana za poligon treningowy dla lokalnych zawodowców.
Specjalnie wyprodukowane ramiona korby z włókna węglowego i oś wykonana z wysokiej jakości aluminium tworzą najlepsze połączenie lekkości, sztywności i wszechstronności. Począwszy od szkicu, poprzez rozwój i prototypowanie, aż po produkcję seryjną, wszystko odbywa się we własnym zakresie w Praxis Works i podlega ścisłej kontroli jakości, aby zaoferować najlepszy możliwy produkt.
Dzięki systemowi bezpośredniego montażu można łatwo przełączać się między 1 lub 2 tarczami za pomocą zaledwie 3 śrub. Niezależnie od tego, czy dostosowujesz swój rower do następnego etapu, czy po prostu masz specjalne preferencje, system modułowy sprawia, że dostosowanie jest dziecinnie proste.
Zakres dostawy
Ramiona korby wraz z osią
| Nazwa produktu: | Praxis Works Zayante Carbon M30 Crank - black |
| Producent: | Praxis Works |
| Kod pozycji: | PWO636772 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| liczba biegów - przód: | 1, 2 |
| profil osi suportu: | M30 - 28/30 mm Hollow Shaft |
| standard direct mount (montaż bezpośredni): | SRAM 3-Bolt |
| mocowanie zębatki: | Mocowanie bez haka (Direct Mount) |
| Q-factor (rozstaw pedałów): | 147 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 408g |
| kod produktu producenta: | DM-ZC165 (165mm) | DM-ZC170 (170mm) | DM-ZC1725 (172.5mm) | DM-ZC175 (175mm) |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 172.5mm |
| długość ramienia korby: | 165 mm, 172.5 mm, 175 mm |
| GTIN: | 850009369925, 850009369932, 850009369949, 850009369956 |
| Strona producenta: | http://www.praxiscycles.com/ |