Signal jest idealnym towarzyszem każdej przygody i łączy w sobie 19 przydatnych narzędzi w kompaktowym 4,5-calowym formacie. Dzięki temu wielofunkcyjnemu narzędziu, z podpałką, ostrzem kombinowanym 420HC i gwizdkiem sygnałowym, zawsze jesteś przygotowany na nieoczekiwane. Zamocuj sprzęt za pomocą wymiennego uchwytu na bity i zakotwicz paliki namiotowe za pomocą wbudowanego młotka. Przygotuj się i przekraczaj swoje granice - z Leatherman Signal. Powłoka DLC na stali nierdzewnej i kolorze czarnym. Cerakote® na Coyote Tan, Aqua, Crimson, Grey i Cobalt. Signal zawiera nylonowe etui.
| Nazwa produktu: | Leatherman Signal Narzędzie Wielofunkcyjne - Green Topo |
| Producent: | Leatherman |
| Kod pozycji: | LTH646616 |
| aktywność: | Outdoor |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 114/38/16mm |
| Narzędzia kempingowe / outdoorowe: | Multitool |
| długość ostrza: | 69mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 213g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 37447006463 |