Fani Leathermana natychmiast rozpoznają w modelu Rebar kultowy kompaktowy kształt oryginalnego projektu Leathermana. Szczypce Rebar zostały dodatkowo wzmocnione i posiadają zintegrowany wymienny obcinak do kabli/przewodów - jest to pierwsze narzędzie wielofunkcyjne Leatherman o długości 10 cm. W mniejszej, bardziej eleganckiej formie, Rebar oferuje wszystkie funkcje, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom i wkrótce stanie się niezbędny na placach budowy i w sektorze DIY.
| Nazwa produktu: | Leatherman Rebar Narzędzie Wielofunkcyjne - Stainless |
| Producent: | Leatherman |
| Kod pozycji: | LTH646623 |
| aktywność: | Outdoor |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 102/30/17mm |
| Narzędzia kempingowe / outdoorowe: | Multitool |
| długość ostrza: | 74mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Srebrny, Metaliczny |
| waga: | 190g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 37447619298 |