Dwa lata rozwoju, esencja 30-letniego doświadczenia wyścigowego i wiedza ekspercka z ponad 50 lat produkcji opon złożyły się na charakterystyczną oponę Grega Minnaara. Nazwana na cześć włóczni myśliwskiej ludu Zulu z ojczyzny Grega Minnaara, Republiki Południowej Afryki, opona
| Nazwa produktu: | Maxxis Assegai Wire Bead Tire - Dual | DH TR | WT - 29x2.50" |
| Producent: | Maxxis |
| Kod pozycji: | MXS657286 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Enduro, Freeride |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Montaż bezdętkowy |
| Ciśnienie powietrza: | 3.4bar |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 63-622 |
| gęstość osnowy: | 60TPI/EPI |
| szerokość opony: | 2.50" |
| ochrona przed przebiciem: | DownHill Casing TR |
| mieszanka opon: | Dual Compound |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1570g |
| kod produktu producenta: | 1325 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Maxxis - Assegai |
| GTIN: | 4717784041865 |
| Strona producenta: | http://maxxistires.de/ |