Spray
Uwaga:
Przed impregnacją buty należy wyczyścić bez użycia konwencjonalnych detergentów, ponieważ wszelkie pozostałości mogą osłabić skuteczność środka impregnującego. Dlatego zalecamy pranie wstępne żelem czyszczącym Nikwax do butów. Brud uniemożliwia odpychanie wody. Regularne czyszczenie zwiększa zatem wydajność butów.
Impregnat do Tkanin i Skóry™ Nikwax można szybko i łatwo rozpylić na wilgotne buty. Impregnat do Tkanin i Skóry™ Nikwax ma bardzo trwałe właściwości hydrofobowe (DWR), które rozwijają się podczas suszenia na powietrzu. Pozostawia elastyczną warstwę hydrofobową na poszczególnych włóknach tkaniny i skóry. Pozwala to na przenikanie wilgoci w miarę jej odparowywania, utrzymując oddychalność i suchość stóp. Nikwax Impregnat do Tkanin i Skóry™ został specjalnie opracowany i zoptymalizowany do obuwia wykonanego z połączenia tkaniny i skóry.
| Nazwa produktu: | Nikwax Fabric & Leather Proof Spray 300ml |
| Producent: | Nikwax |
| Kod pozycji: | NIK176704 |
| aktywność: | Outdoor |
| impregnacja: | Skóra, Buty |
| treść: | 300ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 310g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 4021573864239 |
| Strona producenta: | http://www.nikwax.de |