Navajo 500 XL (wysokość ciała od 190 cm) to przestronny i bardzo długi śpiwór, kołdra i ocieplające poncho w jednym. Można go również łączyć ze wszystkimi innymi śpiworami VAUDE - bez irytującego zamka błyskawicznego na powierzchni spania i z osobnym wejściem bocznym dla każdego śpiącego.
Wypełnienie z włókien syntetycznych izoluje, ogrzewa nawet gdy jest mokre i jest bardzo oddychające. W chłodne dni część pod głową można przekształcić w trójwymiarowy kaptur za pomocą sznurka. Nowy materiał zewnętrzny jest lekki, przyjemny w dotyku i nie przykleja się do skóry. Wykończenie Eco bez PFC sprawia, że jest trwale odporny na wodę i brud. Śpiwór Navajo 500 XL jest częścią okrągłej koncepcji VAUDE.
Główne materiały i wypełnienie wykonane są w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu. Charakteryzuje się również materiałooszczędnym krojem, jest wytrzymały i łatwy w naprawie. Etykieta VAUDE Green Shape oznacza przyjazny dla środowiska, funkcjonalny produkt wykonany ze zrównoważonych materiałów.
| Nazwa produktu: | Vaude Navajo 500 XL II SYN Sleeping Bag - Zip left - baltic sea |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU660204 |
| aktywność: | Outdoor |
| płeć: | Unisex |
| zalecany wzrost ciała: | 205cm |
| pora roku: | Wiosna / Jesień |
| Wersja śpiwora : | Śpiwór puchowy |
| izolacja: | Materiały syntetyczne |
| komfort termiczny: | +7°C |
| limit temperatury: | +3°C |
| ekstremalna temperatura: | -11°C |
| waga wypełnienia: | 500g |
| Właściwości śpiwora: | Zamek lewy, Bez kołnierza termicznego, Forma sufitowa |
| Liczba osób: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 1395g |
| Zrównoważony rozwój: | Green Shape, Green Button |
| GTIN: | 4062218851283 |