Wszechstronne, lekkie okulary sportowe. Wysokiej jakości rama TR90, regulowana część nosowa i gumowane końcówki zauszników gwarantują wysoki komfort noszenia i dopasowanie bez majtek.
| Nazwa produktu: | Swiss Eye Wire Glasses - Blue Matt - Photochromic Light Yellow/Smoke Blue Revo | 12965 |
| Producent: | Swiss Eye |
| Kod pozycji: | SWE681748 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Sporty wodne, Wypoczynek, Sporty zimowe |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pół oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | fotochromiczne, lustrzane, kompatybilność z adapterami RX, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 1 - zła pogoda, Kategoria 2 - średnio jasno, Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| waga: | 28g |
| kod produktu producenta: | 12965 |
| Szerokość okularów: | 137mm |
| Długość zausznika: | 120mm |
| Szerokość mostka: | 18mm |
| Wysokość soczewek: | 43mm |
| GTIN: | 4046375129652 |
| Strona producenta: | http://www.swisseye.com |