Wszechstronne okulary multisportowe. Dzięki dużym, cylindrycznym soczewkom okulary
| Nazwa produktu: | Swiss Eye Venture Glasses - Dark Blue Matt/Orange - Smoke FM | 12392 |
| Producent: | Swiss Eye |
| Kod pozycji: | SWE681753 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Sporty wodne |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pół oprawka, Okulary mono |
| właściwości soczewek: | stały odcień, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski, Pomarańczowy |
| waga: | 30g |
| kod produktu producenta: | 12392 |
| Szerokość okularów: | 142mm |
| Długość zausznika: | 135mm |
| Wysokość soczewek: | 53mm |
| GTIN: | 4046375123926 |
| Strona producenta: | http://www.swisseye.com |