Model
| Nazwa produktu: | Swiss Eye Tilton Halfrim Glasses - Dark Grey Matt / Orange - Smoke FM + Orange + Clear 12313 |
| Producent: | Swiss Eye |
| Kod pozycji: | SWE681758 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| aktywność: | Jazda na rowerze, Bieganie, Sporty wodne, Wypoczynek |
| płeć: | Unisex |
| materiał: | Kompozyt |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| Styl okularów: | Pół oprawka, Okulary z podwójnymi szkłami |
| właściwości soczewek: | stały odcień, kompatybilność z adapterami RX, Soczewki zapobiegające parowaniu, Ochrona UV |
| Do warunków oświetlenia: | Kategoria 0 (przezroczysty) - ciemno/noc (przezroczysty), Kategoria 1 - zła pogoda, Kategoria 3 - jasno |
| materiał soczewek: | Polycarbonate |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary, Pomarańczowy |
| waga: | 32g |
| kod produktu producenta: | 12313 |
| Szerokość okularów: | 142mm |
| Długość zausznika: | 123mm |
| szerokość soczewki: | 82mm |
| Szerokość mostka: | 17mm |
| Wysokość soczewek: | 50mm |
| GTIN: | 4046375123131 |
| Strona producenta: | http://www.swisseye.com |